“Uludağ Kuruyemiş ürünleri gibi henüz çok taze, ürünlerimiz Uludağ’ın yeşili gibi her zaman doğal, ürün kalitemiz ise en az Uludağ kadar sağlamdır.”Erhan Artıkboğa/Kurucu

Uludağ Kuruyemiş

Hakkında

Uludağ Kuruyemiş’in hikayesi; ürünleri gibi henüz çok taze, ürünlerimiz Uludağ’ın yeşili gibi her zaman doğal, ürün kalitemiz ise en az Uludağ kadar sağlamdır. İdealimiz ise Uludağ’ın zirvesi kadar yükseklerdedir. Yola çıkarken iddiamız, tüm hanelere en doğal, en taze ve en güvenilir ürünleri Uludağ’ın zirvesinden ulaştırmaktır.

Uludağ

Kuruyemiş

Uludağ Kuruyemiş, oldukça yeni bir girişim olsa da kurucumuz Erhan Artıkboğa, uzun yıllardır sektörde ki bilgi birikimini Bursa sevgisi ile birleştirerek Uludağ Kuruyemiş firmasının temellerini 2020 yılında tarihi Kükürtlü semtinde atmıştır. Ürün gamı oldukça geniş olan Uludağ Kuruyemiş firmamızda Kestane Şekeri ürünü ayrıca önemli bir yer tutmaktadır. Bursa’nın geleneksel lezzeti olan Kestane Şekeri’nin lezzeti çoktan Türkiye sınırlarını aşmıştır. Uludağ mahsulü olan Kestane Şekeri ürünümüz son teknoloji ile donatılan kendi tesislerimizde hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Doğal, organik ve yerinden yöresinden tedarik ettiğimiz ürünlerimize; Uludağ’ın gölgesinde bulunan satış mağazamız aracılığıyla ve güçlü bir bilişim altyapısı ile hayata geçirdiğimiz online alışveriş platformumuz aracılığıyla güvenle ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine 7 gün 24 saat kargo aracılığıyla Uludağ Kuruyemiş’in eşsiz lezzetlerini ulaştırmaktayız.